Blok3’ün Ödül Gecesinde Taktığı Servet Değerindeki Saat “Bü Ülkede Rapçiler Ne Kadar Kazanıyor?” Dedirtti

49. Pantene Altın Kelebek ödül töreninde yıldızlar geçidi yaşanmıştı. Hangi ünlü daha şık, kim rüküş tartışması devam ederken Blok3’ün kıyafeti de göz ardı edilmedi. Tepeden tırnağa ışıltılar içinde olan genç rapçinin saati kıyafetinin en dikkat çeken parçası oldu. Blok3’ün servet değerindeki saatinin fiyatını duyunca ‘rapçiler ne kadar kazanıyor?’ demekten kendinizi alamayacaksınız.

3 Aralık Pazar günü Pantene Altın Kelebek Ödül Törenlerinin 49’uncusu düzenlendi. Oldukça hareketli geçen gece magazin dünyasına damga vurdu.

Etkisi hala devam eden gece; kimilerinin “garip” ödül konuşmalarıyla, kimilerinin anlamlı sözlerleriyle son buldu.

Ama söz konusu bir ödül töreni olunca, en öne çıkan konu ünlü isimlerin arasındaki şıklık yarışı oldu. Geceyi takip edenler hem kadınların hem de erkeklerin ne giydiğini büyük bir merakla takip etti.

Son dönemlerde sosyal medyada şarkılarını sürekli duyduğumuz “Blok3” olarak tanınan Hakan Aydın, geceye ışıltı detaylı takımı ile renk kattı.

“En İyi Rapçi” kategorisinde Altın Kelebek alan Blok3 ödül alırken söylediği bana sürekli ‘Ülkede milyonlarca insan var, sen mi yapacaksın?’ falan dediler. Valla ben yaptım.” sözleriyle de dikkat çekti.

O anları kaçırdıysanız, buradan izleyebilirsiniz…

İlk Altın Kelebek’ini alan Blok3’ün kombinini tamamlayan parlak taşlı saati ise kelimenin tam anlamıyla görenlerin gözlerini kamaştırdı.

Gelelim Rolex marka saatin fiyatına… Işıltısıyla göz alan saatin servet değerinde olduğunu söylemek mümkün .

Saat 16 bin euro, yani Türk Lirası’na çevirdiğimizde bu miktar katbekat artıyor. Eğer almak isterseniz şu anki kura göre 501 bin TL ödemeniz gerekiyor.

Blok3’ün saati hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x