TRT’nin Şampiyonluğun Ardından Ebrar Karakurt ve Vargas’la Köşe Kapmaca Oynaması Tepkiyle Karşılandı!

Filenin Sultanları dün akşam bize tarifsiz bir gurur yaşattı! Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu olan kadınlarımızın hepsi çok başarılıydı ancak geceye dair çok konuşulan birkaç isim vardı. Galibiyette çok büyük bir payı olan Melissa Vargas ve son günlerde hedef gösterilmesine rağmen sapasağlam ayakta duran Ebrar Karakurt. Gelgelelim TRT’nin bu iki isimle de röportaj yapmaması tartışmaları beraberinde getirdi!

Dün akşama dair Türkiye’yi gururlandıran o kadar çok an vardı ki, tüylerimiz diken diken izledik. Eda Erdem, Gizem Örge, Melissa Vargas, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş ve dahası… Kadınlarımızın hepsi de müthiş bir performans sergiledi!

Ancak geceye dair bazı anlar ve kilit noktalar vardı ki, hepsini de çok konuştuk. Cinsel yöneliminden dolayı hedef gösterilen ve sistemli zorbalığa uğrayan Ebrar’ın sergilediği performans, Melissa Vargas’ın göğsümüzü kabartan müthiş performansı ve Gizem Örge’nin kendisini takıma almayan Guidetti’ye inat sergilediği müthiş performans ve ağlayarak babasına seslenmesi… Hepsi de tüylerimizi diken diken etti!

Özellikle Ebrar’ın şampiyonluğun ardından ve İstiklal Marşı okunurken gözyaşlarına boğulması hepimizi duygulandırdı. Kendisini sırf cinsel yöneliminden dolayı Milli Takıma layık görmeyen kişilere şampiyonlukla tokat gibi bir cevap verdi Ebrar.

Bakan Mehmet Şimşek’in paylaştığı tebrik fotoğrafında Ebrar’ın olmaması, TRT’nin Ebrar ve Vargas’la röportaj yapmaması gibi birçok detay; özellikle sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Sadece maçın iki yıldız ismiyle röportaj yapılmaması değil, Vargas ve Ebrar’ın çiftetelli oynadığı anların gösterilmemesi gibi birçok detay tartışmalara neden oldu.

TRT’nin adeta köşe kapmaca oynaması karşısında sosyal medya halkı da sessiz kalmadı tabii.

Bunun bir “itibarsızlaştırma” olduğuna vurgu yapıldı.

TRT’nin Ebrar’la röportaj yapmamak için yayını kestiğini öne sürenler bile oldu…

?

?

?

?

?

Çoğu kişi önemli anlarda ekrana yansıtılan görüntülerden şikayetçiydi…

Hepinizle tek tek gurur duyuyoruz! ❤️

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x