Gürgen Öz’den ikinci çocuk müjdesi!

“Harika Kanatlar” filminin galası, önceki gün Nişantaşı’ndaki City’s Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Türkiye’ye Union Yapım tarafından getirilen “Harika Kanatlar” filmi birbirinden etkileyici animasyon sahneleri ile çocukların beğenisine sunuldu.

4 Şubat’da gerçekleşen ön gösterimde Çetin Altay, Gürgen Öz, Seda Üren, Nur Gümüşdoğrayan, Berat Efe Parlar gibi isimler bir araya geldi. Ünlü isimler, animasyon filmini çocukları ile birlikte izledi.

“HAZİRAN AYINDA DOĞUMUMUZ OLACAK”

Galaya katılan Gürgen Öz, gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Öz, “Kızım 5 yaşına giriyor ve çok meraklı. Bir şeyler izliyor ve buna engel olamıyorsunuz. Buna dikkat etmeniz gerekiyor ve biz de kontrolümüz altında olsun istiyoruz. Kaliteli içerik olması çocuğun zihin sağlığı için de önemli” dedi.

MÜJDEYİ VERDİ

2018 yılında Emily Mahringer ile evlenen ve ardından İda Su adından bir kız çocuğuna sahip olan Gürgen Öz, ikinci çocuğun da müjdesini verdi. Yeni bir çocuk beklediklerini söyleyen Gürgen Öz, “Buradan ilk kez açıklıyorum, cinsiyeti belli ama söylemem. Haziran ayında doğumumuz olcak inşallah. Hiç böyle hayal etmemiştim bu günlerimi. Bir kardeş yapalım dedik ve oldu. Ben artık tamamen sinemada bu içeriklere bakıyorum. Tamamen evcimen bir baba oldum ve ona dönüştüm” dedi.

“SAKİNLEŞTİM VE KENDİME DÖNDÜM”

“Babalık bana sakinlik kattı” diyen oyuncu, “Ben biraz hırçın bir bireydim. Sakinleştim ve kendime döndüm. Birçok şey önemini yitirdi. İçimde bir kaplan vardı şimdi de küçük bir ayı yogi var” diyerek gülümsedi.

“5 YILDIR EVİMDE TELEVİZYON YOK”

Gürgen Öz, son dönemde sosyal medyanın gündemine oturan ve reyting rekorları kıran “İnci Taneleri” dizisi hakkında konuştu. Evinde televizyon olmadığını dile getiren Öz, “Arkadaşlar 5 yıldır evimde televizyon yok. Biz artık televizyon izlemiyoruz. Sosyal medyadan her şey önüme düşüyor zaten. Sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla güzel de izleniyor. Bu da bir hayat hikayesi ve pavyonlar da hayatın bir parçası. Başarılı diziler de var” dedi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x